+48 666 168 802

Biuro Obsługi Klienta 24h/7

Opinie naszych Klientów

Anna Malinowska, właścicielka sklepu odzieżowego:

„Byłam w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a moje przedsiębiorstwo było na skraju bankructwa. Kontakt z Firmą Bez Długów okazał się zbawieniem. Ich zespół ekspertów pracował z nami, aby opracować spersonalizowany plan restrukturyzacji. Dzięki ich wiedzy i profesjonalizmowi udało nam się renegocjować długi, zmienić strukturę kosztów i odzyskać płynność finansową. Teraz mój sklep odzieżowy znowu kwitnie, a ja nie przestaję dziękować za wsparcie, które otrzymałam.”

Jan Nowicki, prezes firmy produkcyjnej:

„Po wielu latach prowadzenia naszej firmy produkcyjnej zaczęliśmy doświadczać spadających zysków i trudności w spłacie długów. Decyzja o współpracy z Firmą Bez Długów okazała się trafną. Ich zespół pomógł nam w opracowaniu nowej strategii, która skupiała się na oszczędnościach i restrukturyzacji długu. Wielokierunkowe podejście i wsparcie, jakie otrzymaliśmy, pozwoliły nam uniknąć upadłości i rozwinąć się na nowo.”

Michał Wojciechowski, właściciel firmy usługowej:

„Oddłużanie wydawało się dla mnie niewykonalne, ale dzięki Firmie Bez Długów udało się to zrealizować w sposób skuteczny i profesjonalny. Ich zrozumienie specyfiki naszej branży oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb było niezwykle ważne. Dzięki nim udało się nam spłacić zadłużenie, zrestrukturyzować finanse i znaleźć nowe możliwości rozwoju.”

Ewa Szymańska, właścicielka restauracji:

„Nasza restauracja przechodziła przez trudny okres, a długi tylko się kumulowały. Kontakt z Firmą Bez Długów okazał się przełomowy. Ich eksperci pomogli nam w negocjacjach z wierzycielami i opracowaniu planu naprawczego. Dzięki temu byliśmy w stanie podjąć działania naprawcze i poprawić wyniki finansowe naszej restauracji. Dziś cieszymy się stabilnością i spokojem.”

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej! Uratuj swoją firmę przed bankructwem!

Firma Bez Długów

Specjalizujemy się w procedurze umarzania długów, która może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku 08:00 – 16:00.

W sprawach nagłych

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

© 2024 · Firma Bez Długów · Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń i umów się na konsultację!