+48 666 168 802

Biuro Obsługi Klienta 24h/7

Nota prawna

ZAUFANY PROFIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 83-000 Pruszcz Gdański, Aleja Ks. Józefa Waląga 1 / 3 C, NIP: 6040232926, KRS: 0000987618, REGON: 522864481 (dalej: ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o.) jest właścicielem niniejszej strony internetowej. Wszelkie prawa do znaków towarowych, informacji i układu graficznego są wyłącznie własnością ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. , a wykorzystywanie i kopiowanie ich jest zabronione.

Treści zawarte na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą zostać uznane za poradę prawną w jakiejkolwiek sprawie. ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających lub będących w związku z niniejszą stroną internetową oraz za decyzje użytkownika podjęte w oparciu o informacje uzyskane w wyniku korzystania z niniejszej strony internetowej. Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji związanych z treściami zawartymi na stronie niniejszej internetowej powinny zwrócić się z poradą do ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. . Treści zawarte na niniejszej stronie internetowej są aktualne na dzień ich zamieszczenia, a ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. nie może zagwarantować ich aktualności w każdym stanie faktycznym i w każdym czasie. Treści i materiały udostępnione na niniejszej stronie internetowej nie mogą być bez pisemnej zgody ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. wykorzystywane w celach prywatnych, publicznych lub komercyjnych.

Informacje zawarte w niniejszym serwisie mają na celu przedstawienie ogólnych informacji działalności ZAUFANY PROFIL Sp. z o.o. i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny.

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej! Uratuj swoją firmę przed bankructwem!

Firma Bez Długów

Specjalizujemy się w procedurze umarzania długów, która może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku 08:00 – 16:00.

W sprawach nagłych

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

© 2024 · Firma Bez Długów · Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń i umów się na konsultację!